Przejdź do treści

O nas

      Z miłości do bliskości, z potrzeby powrotu do natury, z chęci dzielenia się odkrytymi produktami… powstał Wieloświat, świat wielorazowy. Miejsce, w którym odnajdziesz dobra wielorazowe z różnych zakątków świata. Mamy nadzieję, że tutaj przedrostek wielo- nabierze nowego znaczenia.

W Wieloświecie oferujemy produkty dla kobiet, mam i dzieci, które dbają o przyszłość Ziemi, czyli swoją.  

Wielo dla nas to przede wszystkim wielorazowe pieluszki – od nich wszystko się zaczęło. Nie znamy innego rodzicielstwa – nasza córka, pełniąca w firmie funkcję Rady Nadzorczej, od dnia 1 ratuje naszą planetę od plastiku 🙂 Wielo to dla nas uważność i niesamowita bliskość, naturalność i przede wszystkim zdrowie.

dlaczego my?

wyszukujemy alternatywy
DBAMY O DZIECI
PAKUJEMY W EKOLOGICZNE OPAKOWANIA
WIERZYMY

O mnie

Cześć! Mam na imię Iga i prowadzę Wieloświat 🙂 Jako położna pełna pasji pragnę stworzyć przyjazne miejsce dla kobiet i niemowląt, w którym wszystko znowu staje się proste i zrozumiałe. Uważam, że zrównoważona przyszłość wymaga szacunku do Ziemi i własnego ciała. 

Teoria wielorazowości

To nasza teoria, że wszystko można użyć wiele razy. Oczywiście są wyjątki potwierdzające tę teorię, jednak my z założenia chcemy je wykluczać z naszego otoczenia. Poszukujemy alternatyw dla jednorazowych produktów.

Pranie pieluszek wydaje Ci się skomplikowane?

Zgarnij super prostą instrukcję prania pieluszek w formie infografiki. Rozwiejemy Twoje wątpliwości 🙂

Nie spamujemy! Zajrzyj do naszej Polityki prywatności po więcej informacji.